Śreniawitów 3/55 03-188 Warszawa

Nazywam się Maria Brzdękiewicz

Dzieciństwo i młodość spędziłam na wsi w otoczeniu lasów. Moje pożywienie było zdrowe, i  ekologiczne, a mimo to w dzieciństwie ciągle chorowałam, również na choroby wieku dziecięcego: odra, koklusz, ospa. Gdy miałam 18 lat, miałam operację wyrostka robaczkowego, a później zaczęła się nadczynność tarczycy. Wtedy jeszcze nie miałam takiej świadomości jak obecnie, ale intuicyjnie wybrałam naturalne metody, które uspokoiły moją tarczycę.

Niemal od 20 lat pomagałam ludziom w odzyskaniu zdrowia, stosując różne sprawdzone metody, ale nie do końca byłam zadowolona z efektów. Ciągle zastanawiałam się co mogłoby dać lepsze rezultaty.

 

Maria Brzdękiewicz

Gdy poznałam Totalną Biologię, nadeszło zrozumienie. Zarówno zachowań, jak i relacji między rodzicami oraz wszystkiego co się działo przed wystąpieniem choroby.  Totalna Biologia otworzyła mi oczy. Zrozumiałam, dlaczego moje choroby i sytuacje życiowe były niemal identyczne jak mojej mamy. 

Odkrycie tego sprawiło, że obecnie jestem  w stanie o wiele skuteczniej pomóc wielu klientom, zgłaszającym się do mnie ze zdrowotnymi problemami,  w osiągnięciu pełni zdrowia.

Obecnie wykorzystuję wiele metod, choć głównie Totalną Biologię, i pomagam klientom z takimi przypadłościami jak choroby skóry, alergie, grzybice, choroby przewodu pokarmowego, a także z tymi, które są spowodowane obniżeniem poczucia własnej wartości.

Międzynarodowy Certyfikat Recall Healing/Totalna Biologia