Śreniawitów 3/55 03-188 Warszawa

Dokuczliwość wynikająca z tego mankamentu dotyka obie strony, a im dłużej trwa,  tym większe rodzi frustracje. Przedwczesny wytrysk może udaremnić zaspokojenie partnerki i skutecznie obniżyć samoocenę partnera. Omijanie tego tematu z partnerem seksualnym może jedynie pogorszyć sprawę. Co zatem należy robić? 

Według medycyny chińskiej, przyczynę zaburzeń seksualnych upatruje się w osłabionym funkcjonowaniu nerek. Nerki regulują zamykanie i otwieranie. Osłabienie tej funkcji odpowiada takim zaburzeniom, jak nietrzymanie moczu czy przedwczesny wytrysk. Czyli wynika stąd wniosek, że nie zaszkodzi wzmocnić nerki. 

Ale jak tego dokonać? Przede wszystkim zmniejszyć poziom stresu, mniej się przepracowywać, więcej odpoczywać i oczyścić z organizm z toksyn, bo wszystkie te czynniki prowadzą do energetycznego wyczerpania nerek. W Internecie możemy znaleźć mnóstwo wskazówek jak wzmocnić ten ważny narząd. 

Ciekawą informacją podzielił się ze mną ukraiński masażysta. Poleca on swoim pacjentom oczyszczenie nerek fitolizyną (przez miesiąc), która jest dostępna w aptekach. Niestety smak i zapach jest nie do zaakceptowania przez większość pacjentów, toteż zamiennie można stosować ten ziołowy środek w pastylkach.

 

A co na to Totalna Biologia? 

 

Z biologicznego punktu widzenia, jeśli ktoś ma problemy z przedwczesnym wytryskiem oznacza to, że nie jest samcem alfa. Mężczyzna z przedwczesnym wytryskiem w swojej psychice odczuwa, że jest zdominowany przez innego samca, który jest bardziej alfa niż on. To może być matka, to może być ojciec. Zwykle jest to ojciec, który nie pozwalał synowi, aby stał się mężczyzną. To jest jak zabroniona seksualność. Symbolicznie może to oznaczać – ojciec chce mojej śmierci.

Gdy jesteśmy dziećmi, to kim dla nas jest mama, tata? Są to osobniki alfa. Potem dziecko dorasta. I są w domu takie obszary, w którym może zaznaczyć swoją obecność, ale rodzice często wyznaczają dzieciom obszar, w którym mogą  tylko przebywać. W szkole osobnikiem alfa jest nauczyciel. Żeby pójść do toalety, dziecko musi podnieść rękę i uzyskać zgodę nauczyciela na wyjście do toalety. Dziecko uświadamia sobie, że musi w pewnych obszarach uszanować jakieś zasady autorytetów (jakichś samców alfa).

Dziesięciolatek w domu – rodzice są dla niego bardzo ważni  i nagle przychodzi wiek 12-14 lat i zaczynają być ważni koledzy w szkole i w tym momencie nastolatek rozwija swój charakter. Zaczyna być uciążliwy dla rodziców. Gdy słyszy rozkazy, symbolicznie chowa ogon pod siebie. Bo jeśli nie będzie przestrzegał pewnych zasad (również w szkole),  to będzie ukarany.

Gdy nastolatek ma 17 lat, jest w domu z rodzicami i zaczyna wszystko krytykować i wtedy ojciec mówi: dopóki jesteś pod moim dachem, musisz nas słuchać, a jeśli ci się nie podoba, to się wynoś. W tym momencie staje się pudelkiem, podwija ogon pod siebie, bo nie ma wyboru.

Mężczyźni, którzy mają problemy z erekcją, muszą się zastanowić, kto w ich otoczeniu jest lub był  większym samcem alfa niż oni.